Velké náměstí 24     767 01 Kroměříž

Zdravotní přínos a význam wellness pro lidské zdraví je nepopiratelný. Každý se musíme naučit relaxovat a odpočívat. Podávat nejen výkon v práci, ale také si dopřát klid a pohodu, které se v moderní společnosti těžko hledají. 
Od roku 2012 budujeme v centru historického města Kroměříže Wellness procedury, tedy pivní lázně, saunu a masáže. Není mnoho míst, která by uprostřed města, kde 3 památky jsou zapsané v UNESCO, nabízela tolik služeb. Pivovar, čokoládovnu, restauraci, pivní lázně, saunu, masáže, hotel i penzion, apartmány, velkou pivnici Pivobar nežný barbar v samostatné části, Ztracený bar, včetně zahrádek, salonků a perfektních oceněných služeb i produktů. 
Naše netradiční stylové wellness se nachází v historických, zejména cihlových sklepních prostorech, o rozloze 170m2. 
Určitě můžete využít luxusní finskou saunu, vyrobenou z tvrdého kartáčovaného olšového dřeva, spolu s osikovými lavicemi, na kterých se nespálíte. Velká kamna plně obložená kameny dovolí i lehké saunové rituály. Před saunou jsou velmi specifické sprchové kouty, které by však Vás po saunování měly nechat chladnými. 
Pivní lázně jsme dimenzovali s ohledem zejména na zdraví a velkorysost. Jsou nesmírně pohodlné, do jedné vany o velikosti dvou metrů čtverečních se vejdou až 4 osoby. Tím Vás nenutíme, abyste s sebou někoho brali, spíše je možné lázně využít i pro různé party či firemní akce. 
V pivních lázních v Kroměříži používáme vodu ohřátou na 37°C, pivo a pivovarské kvasnice, spolu s další tajnou recepturou směsi, pro dokonalou relaxaci. Díky vitamínům skupiny B dochází k mnoha léčivým účinkům. Po 30 minutové koupeli je nutné si ještě odpočinout. Proto se přesunete na vodní postel, případně poskytneme pivní či medový zábal a při aromaterapii doplníte energii a odpočinete si. 
Máme také k dispozici 2 masérny, kde se o Vás postarají kvalitní a zkušení maséři a masérky. Využijte všech možností a pořádně Ochutnejte Kroměříž v pivních lázních pivovaru ČERNÝ OREL. 

Hanácký balíček - 2 osoby 3 dny, jídlo, exkurze pivovar, Unesco, masáže

RESORT KROMĚŘÍŽ
Novinka Bestsellery

Skvělé jídlo, exkurze po pivovaru, Unesco, masáže

Ochutnejte Kroměříž - exkurze, Unesco, masáže, Muzeum Kryla

RESORT KROMĚŘÍŽ
Novinka Bestsellery

2 osoby na 3 dny vč. snídaně, exkurzi po pivovaru i čokoládovně, vstupenky VIA UNESCO, masáže a muzeum Karla Kryla.

Ubytování a exkurze po pivovaru a čokoládovně s ochutnávkou

RESORT KROMĚŘÍŽ
Novinka Bestsellery

Balíček obsahuje ubytování na 2 noci pro 2 osoby, snídaně, exkurzi po pivovaru a čokoládovně, obojí s bohatou ochutnávkou.

2 dny: Wellness pivní lázně | Ubytování | Unesco | Muzeum filmových legend

RESORT KROMĚŘÍŽ
Novinka Bestsellery

Privátní pivní lázně se saunou, aromaterapií na vodním lůžku, s ubytováním i polopenzí. Wellness pro 2 osoby na 2 dny. Fantastické muzeum filmových legend, a vstupenky do Květné zahrady zapsané v Unesco.

3 dny: Wellness pivní lázně | Ubytování | Unesco | Muzeum filmových legend

RESORT KROMĚŘÍŽ
Novinka Bestsellery

Privátní pivní lázně se saunou, aromaterapií na vodním lůžku, s ubytováním i polopenzí. Až 180 minut Wellness pro 2 osoby na 2 dny. Fantastické muzeum filmových legend, a vstupenky do Květné zahrady zapsané v Unesco, k tomu exkurze po pivovaru ČERNÝ OREL

Ochutnejte i s welness Kroměříž - 2x exkurze, Unesco, masáže, Muzeum Kryla

RESORT KROMĚŘÍŽ
Novinka Bestsellery

Skvělé pivní lázně se saunou a masážemi, exkurze po pivovaru i čokoládovně, vstupenky VIA UNESCO, masáže, muzeum Karla Kryla