Velké náměstí 24     767 01 Kroměříž

Hotel ČERNÝ OREL v Kroměříži

Hotel se nachází v centru Kroměříže na Velkém náměstí, v komplexu ČERNÝ OREL. Čtyřhvězdičkový hotel disponuje výtahem a všemi standardními službami, velkými rozlehlými pokoji, LCD televizemi na pokojích, samostatnými koupelnami s WC a bidetem. Některé pokoje jsou vybaveny také vanou. Samozřejmostí v ceně ubytování jsou bohaté snídaně přímo v našem komplexu. Naši ubytovaní hosté mají také možnost účty v restauraci nechat markovat na pokoje a tedy vyúčtovat až při odjezdu, aby jejich pobyt nebyl ničím rušen. Kvalitní free wifi je k dispozici v celém objektu, napojená na rychlou optickou síť. 

 

ČTYŘLŮŽKOVÉ APARTMÁ s velkou VANOU typu DELUXE

Pokoj pro 4 osoby s centrální koupelnou přístupnou z předsíně. Koupelna je vybavena WC, bidetem, velkou vanou, sprchovým koutem, dvojicí umyvadel a vysoušečem vlasů. Hlavní místnost disponuje rozlehlou manželskou postelí, druhá místnost má samostatná lůžka. Nechybí také sofa, dvě křesla, konferenční stolek a zázemí pro práci s počítačem.

 

DVOULŮŽKOVÉ APARTMÁ s VANOU typu DELUXE

Pokoj pro 2 až 4 osoby s koupelnou přístupnou z hlavního pokoje s manželskou velkou postelí. Rozkládací pohovka pro 2 osoby je umístěna v rozlehlé předsíni. Koupelna obsahuje menší vanu, WC, bidet a vysoušeč vlasů. V pokoji je sofa, dvě křesla, konferenční stolek a zázemí pro práci s počítačem.

 

DVOULŮŽKOVÉ APARTMÁ typu SUPERIOR

Pokoj pro 2 až 4 osoby s koupelnou přístupnou z hlavního pokoje s manželskou velkou postelí. Rozkládací pohovka je umístěna v rozlehlé předsíni. Koupelna obsahuje sprchový kout, WC, bidet a vysoušeč vlasů. V pokoji je sofa, dvě křesla, konferenční stolek a zázemí pro práci s počítačem.

 

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ typu SUPERIOR

Pokoj pro 2 osoby s koupelnou přístupnou z hlavního pokoje s manželskou velkou postelí. Tento pokoj je se sprchovým koutem, WC, bidetem, vysoušečem vlasů, nechybí také sofa, dvě křesla, konferenční stolek a zázemí pro práci s počítačem. 

 

ONLINE REZERVACE UBYTOVÁNÍ V KROMĚŘÍŽI zde.
Rezervace