Velké náměstí 24     767 01 Kroměříž

Wellness hotel ČERNÝ OREL v Kroměříži

Malebný čtyřhvězdičkový hotel ČERNÝ OREL se nachází v centru Kroměříže. Součástí hotelu jsou originální pivní lázně s finskou saunou a aromaterapií na vodních postelích, restauracepivovar i čokoládovna. Černý orel je komplex v historických domech nadohled památek UNESCO. Ubytování v hotelu v Kroměříži disponuje velikými rozlehlými pokoji,  výtahem se samostatnými koupelnami s WC a bidetem. Některé pokoje jsou vybaveny také vanou. Samozřejmostí v ceně ubytování jsou snídaně podávané formou bohatého bufetu přímo ve  našem komplexu. Naši ubytovaní hosté mají také možnost účty v restauraci nechat markovat na pokoje a tedy vyúčtovat až při odjezdu, aby jejich pobyt nebyl ničím rušen. Kvalitní free wifi je k dispozici v celém objektu, napojená na rychlou optickou síť. 

 

ČTYŘLŮŽKOVÉ APARTMÁ s velkou VANOU typu DELUXE

Ubytování v pokoji pro 4 osoby nabízí 2 pokoje s centrální koupelnou přístupnou z předsíně. Koupelna je vybavena WC, bidetem, velkou vanou, sprchovým koutem, dvojicí umyvadel a vysoušečem vlasů. Hlavní místnost disponuje rozlehlou manželskou postelí, druhá místnost má samostatná lůžka. Nechybí také sofa, dvě křesla, konferenční stolek a zázemí pro práci s počítačem. V rámci možností ubytování v historickém centru Kroměříže je tento pokoj nadstandardně rozlehlý a pohodlný, s výtahem. Přímo v objektu je pivovar, restaurace, čokoládovna, pivní lázně i sauna. 

 

DVOULŮŽKOVÉ APARTMÁ s VANOU typu DELUXE

Pohodlný rozlehlý pokoj nabízí ubytován pro 2 až 4 osoby. Koupelna s vanou je přístupná z velkého uzamykatelného hlavního pokoje s manželskou postelí. Ve velké předsíňi s šatními skříněmi určenými i pro dlouhodobé pobyty se nachází rozkládací pohovka pro 2 osoby. Koupelna obsahuje menší vanu, WC, bidet a vysoušeč vlasů. V pokoji je sofa, dvě křesla, konferenční stolek a zázemí pro práci s počítačem. V rámci možností ubytování v historickém centru Kroměříže jsou apartmá druhými největšími v našem hotelu, dostupné i výtahem. Spát však půjdete unaveni, o zážitky se Vám postará náš pivovar s restaurací, čokoládovna, pivní lázně i sauna. 

 

 

DVOULŮŽKOVÉ APARTMÁ typu SUPERIOR

Pohodlný rozlehlý pokoj nabízí ubytován pro 2 až 4 osoby. Koupelna je přístupná z velkého uzamykatelného hlavního pokoje s manželskou postelí. Ve velké předsíňi s šatními skříněmi určenými i pro dlouhodobé pobyty se nachází rozkládací pohovka pro 2 osoby. Koupelna obsahuje WC, sprchový kout, bidet a vysoušeč vlasů. V pokoji je sofa, dvě křesla, konferenční stolek a zázemí pro práci s počítačem. V rámci možností ubytování v historickém centru Kroměříže jsou apartmá druhými největšími v našem hotelu, dostupná i výtahem. Nezapomeňte navštívit i náš pivovar s restaurací, čokoládovnu, pivní lázně či saunu. 

 

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ typu SUPERIOR

Pokoj pro 2 osoby s koupelnou přístupnou z hlavního pokoje s velkou manželskou postelí. Koupelna obsahuje sprchový kout, WC, bidet, vysoušeč vlasů, nechybí také sofa, dvě křesla, konferenční stolek a zázemí pro práci s počítačem. 

 

ONLINE REZERVACE UBYTOVÁNÍ V KROMĚŘÍŽI zde.
Rezervace