Velké náměstí 24     767 01 Kroměříž

První výroba pralinek v Kroměříži. Čokoládovna YESTERKA.

Vítáme Vás ve světě čokoládových pralinek, které vyrábíme ručně a za pomoci prvotřídních tempírek v Kroměříži od roku 2015.

Díky poctivé ruční výrobě a technologii, jsou naše pralinky krásně lesklé. V kombinaci s velmi kvalitními formami, mají tedy úžasně tenkou skořápku. Následně pralinky plníme nejrozmanitějšími ganážemi, tedy náplněmi, které si sami vymýšlíme. Garantujeme Vám tak jejich jedinečnou chuť. Vzájemně snoubíme chutě a vůně bylinek, ovoce a koření z celého světa s pravou čokoládou.

Nepoužíváme žádné konzervanty, zvýrazňovače chutí, či barviva. Veškerá výroba je v malých sériích, tak aby o všechny pralinky bylo skvěle postaráno a byly vždy čerstvé.

Zvolte si způsob balení, zda pralinky či čokoládu zabalíme do sáčku, krabičky s mašlí, nebo jinak dle vašich přání. Umíme také vyrábět specifické tvary a loga, vhodné např. pro propagační či děkovné účely vážených společností.

Používáme pouze prvotřídní belgickou firmu Callebaut, jejíž čokoláda je vyrobena jen z nejlepších kakaových bobů. Obsahuje pouze ty skutečné suroviny, které pravá čokoláda skutečně má. Kakaovou hmotu, kakaové máslo, vanilku a cukr. 

 yesterka-tereza-zubikova-zlate-ceske-rucicky

ZDE JE KRÁSNÝ ČLÁNEK O NAŠÍ ČOKOLÁDOVNĚ NA WEBU REGIONU KROMĚŘÍŽSKO.