Velké náměstí 24     767 01 Kroměříž

Penzion ČERNÝ OREL v Kroměříži

Penzion se nachází v centru Kroměříže na Velkém náměstí, v komplexu ČERNÝ OREL. Tříhvězdičkový penzion superior oficiální klasifikace. Krásné designované pokoje se nachází v druhém a třetím patře bez výtahu. Pokoje jsou vybaveny LCD televizemi, pracovním stolem s křeslem a rozkládací přistýlkou. Součástí každého pokoje je samostatná koupelna s wc a sprchovým koutem. Samozřejmostí v ceně ubytování jsou bohaté snídaně přímo v našem komplexu. Naši ubytovaní hosté mají také možnost účty v restauraci nechat markovat na pokoje a tedy vyúčtovat až při odjezdu, aby jejich pobyt nebyl ničím rušen. Kvalitní free wifi je k dispozici v celém objektu, napojená na rychlou optickou síť.

 

VELKÝ DVOULŮŽKOVÝ POKOJ typu SUPERIOR

Pokoj pro 2-4 osoby s rozlehlou manželskou postelí s možností oddělení lůžek, pracovním stolem a rozkládací velkou pohovkou pro 2 osoby. Koupelna je vybavena WC a sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a vysoušečem vlasů.

 

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ typu STANDARD

Pokoj pro 2-3 osoby s rozlehlou manželskou postelí s možností oddělení lůžek, pracovním stolem a rozkládacím křeslem pro 1 osobu. Koupelna je vybavena WC a sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a vysoušečem vlasů.

 

MENŠÍ DVOULŮŽKOVÝ POKOJ typu ECONOMY

Pokoj pro maximálně 2 osoby, postel o šířce 140 cm, vybaven pracovním stolem a křeslem. Koupelna s WC a sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a vysoušečem vlasů.

 

ONLINE REZERVACE ubytování v Kroměříži zde

Rezervace